O NAS

Witamy Was serdecznie 😊
Cieszymy się, że zawitałeś na stronę Top-Fodder.pl
Przy tej okazji pragniemy się przedstawić..
Cała nasza mała historia zaczęła się w 2010 roku…
Wtedy trafiła do nas klacz o imieniu Garyna. Koń zimnokrwisty – młody, szalony i nieposkromiony. 
Pierwsze prace z młodym koniem do łatwych nie należały, ale mimo tych trudności pokochaliśmy te zwierzęta. Nie bez powodów mówi się, iż KONIE UZALEŻNIAJĄ – na pewno zgodzi się z tym niejeden miłośnik koni.  
Jak to często bywa u pasjonatów, na jednym koniu się nie skończyło. Tak z czasem powstawała nasza mała agroturystyka.
Przez ten czas nabywaliśmy w hodowli różnych doświadczeń.
 Tych, które dawały nam dużo radości i satysfakcji – narodziny źrebiąt, radość z wygrywanych zawodów, jak i tych gorszych chwil, kiedy przechodziliśmy przez różne problemy zdrowotne naszych przyjaciół. Zawsze pojawiały się przy tym pytania: „Jak ich wspomóc?”, „Jak zaradzić?”
W naszej niewielkiej hodowli posiadamy konie w różnym wieku: starsze, młode i źrebięta. Są klacze hodowlane, konie w treningu, konie rekreacyjne i kuce.
Wszystkie z nich mają swoje odmienne charakterki, wymagają różnej pracy, indywidualnego podejścia a także specjalnego żywienia. 
Każdy właściciel, hodowca koni lub innych zwierząt w gospodarstwie domowym, wie doskonale, jak ważna jest dieta żywieniowa.
Dlatego, stworzyliśmy dla Was miejsce, gdzie wśród uznanych i docenianych producentów żywności, będziecie mogli wybrać pasze, komponenty i suplementy dla swoich podopiecznych.
W naszej ofercie znajdziecie produkty firm, które dają gwarancję najwyższej jakości produkowanych pasz, aby Wasze zwierzęta cieszyły się jak najlepszym zdrowiem, samopoczuciem i kondycją, czego Wam z całego serca życzymy.
Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie. 
Jeżeli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje, napisz do nas. Dążymy, by sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.